2016 m. rugsėjo 8 d., ketvirtadienis

"Istorijos įdomybėms" - 3 metai!

Rugsėjo pradžioje „Istorijos įdomybių“ tinklaraščiui sukako trys metai. Jei tiksliau, projekto gimimo diena galima įvardinti rugsėjo 1-ąją. Būtent tuomet į prieš tris metus sukurtą tinklaraštį buvo sukelti pirmieji įrašai, kuriuos kadaise buvau paskelbęs FB paskyroje. Savo paties malonumui ir draugams pasiskaityti.

Tad, kaip sakoma, atėjo laikas pasidalinti tuo ką turime:


- Ketvirtuosius metus pradedam turėdami kiek daugiau nei pusseptinto tūkstančio FB sekėjų. Šiai dienai publikuota 1518 iliustruotų įrašų! Puslapių peržiūrų per praeitą mėnesį – 65 000. Tai visai neblogai žinant, kad pastaruoju metu publikuojamas vienas įrašas per dieną. Dviejų įrašų per dieną publikavimo laikotarpis parodė, kad tą lankomumą galima didinti bemaž dvigubai, bet patikėkit, kasdienių, kad ir trumpų įrašų maratonas - dalykas nelengvas.

- Šiais metais pasiūlėme kelias naujas rubrikas. Virtualusis muziejus bei Realybė ir vaizduotė miniatiūrose. Iš pradžių jos planuotos kaip reguliarios, tačiau vėliau nusprendžiau jas atnaujinti tik atsiradus pakankamai medžiagos.

- Gaunu klausimų, kodėl Istorijos nuotraukose rubrika rengiama ne kiekvieną savaitgalį, kaip būdavo anksčiau, o kur kas rečiau. Vėlgi – laiko stoka. „Istorijos įdomybės“ niekada nebuvo ir nėra pragyvenimo šaltinis, tenka dirbti visai kitą darbą, o laisvalaikis - ne guminis.

- Dabar „Istorijos įdomybių“ kūrėjų rengiamus autorinius tekstus galima pasiskaityti ne tik Lryto, bet ir 15min portale.
Šį bendradarbiavimą be galo vertiname. Visuomet esame pasiruošę bendradarbiauti ir su kitomis naujienų (ar panašaus turinio) svetainėmis, kurioms mūsų parengti tekstai pasirodytų verti dėmesio. Tad nesikuklinkit kreiptis.  

- Galiu pasidžiaugti ir tuo, kad „Istorijos įdomybių“ įrašai bei tekstų fragmentai iš mano asmeninio tinklaraščio buvo skaitomi kai kurių radijo stočių eteryje. Aišku, mažiau džiugino tai, kad nei autorystė, nei pirminio lietuviško teksto šaltinis nurodyti nebuvo. Na, bet apie tai jau rašiau.

- Visai neseniai leidyklos „Obuolys“ iniciatyva surengtas vienas konkursas knygai laimėti. Mums tai buvo savotiškai nauja patirtis.

Na ir pabaigai, kaip visada, didelis dėkui ištikimiems skaitytojams bei autoriams, kurie pasiūlė savo tekstų.

"Istorijos įdomybių" red.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą