2016 m. birželio 27 d., pirmadienis

Ieškome bendraautorių!

Kviečiame tekstų kūrėjus prisidėti prie populiaraus istorijos įdomybėms skirto tinklaraščio istidom.lt veiklos.
Jei Jums patinka rašyti istorinėmis temomis, jei mėgstate pasakojimus apie praeitį, žinote įdomių faktų, kuriais norėtumėte pasidalinti su skaitytojais, – mūsų puslapis kaip tik Jums.

Kokia nauda mums?

- Savaime suprantama, mes suinteresuoti didinti puslapio populiarumą įliejant į jį „šviežio kraujo“, naujų idėjų bei minčių. Tačiau kaip visiškai nekomercinis, niekieno neremiamas projektas, finansinio atlygio pasiūlyti negalim.

Kokia nauda Jums?

- Galimybė tobulintis rašant ir gauti naudingus patarimus iš žmonių, turinčių rašymo patirtį.

- Galimybė paskelbti apie save populiariame istorijos tematikai skirtame tinklaraštyje.

- Galimybė būti pastebėtam („Istorijos įdomybes“ skaito didžiųjų šalies naujienų portalų redaktoriai, garsūs visuomenės veikėjai, žymūs tinklaraštininkai, verslininkai. Mūsų parengta medžiaga nuolat publikuojama keliuose didžiuosiuose naujienų portaluose, o įrašai nuolat patenka tarp populiariausių lietuviškos blogosferos įrašų).

Kas dar?

- Jei dar nerašėte, bet turite tokią svajonę ir manote, kad galėtumėte sklandžiai dėstyti savo mintis - pabandykite. Niekas negimsta mokėdamas ir visko išmokstama.

- Sąvoka „istorinė tema“ apima neįtikėtinai platų galimų temų spektrą. Nuo medicinos iki architektūros, nuo papročių iki kulinarijos. Taigi, laukas savirealizacijai - didžiulis.

- Visada nurodysime Jūsų vardą ir pavardę, sukursime specialų tag'ą, kad visus konkretaus rašytojo tekstus (jei jų bus ne vienas) būtų galima rasti vienoje vietoje. Jei rašote tinklaraštį, visuomet įkelsime nuorodą į jį.

- Susisiekti su mumis galite per „Istorijos įdomybių“ FB arba per žemiau esančią susisiekimo formą. Rašykite ir klauskite!

Pagarbiai,
„Istorijos įdomybių“ red.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą