2015 m. kovo 22 d., sekmadienis

„Vokietija turi būti sunaikinta!”

1941 m. JAV gyvenantis žydų kilmės verslininkas Theodore Newman Kaufman (1910 – 1986 m.) išleido knygą „Vokietija turi būti sunaikinta!(Germany must perish).
Pasipiktinęs antisemitine nacių politika bei prasidėjusiu Antruoju pasauliniu karu, savo knygoje Kaufmanas siūlė išnaikinti visą vokiečių tautą masinės sterilizacijos būdu. Anot autoriaus, po pergalės prieš Hitlerį ir Vokietijos okupacijos sterilizuojami turėtų būti visi vokiečių vyrai iki 60-ies metų ir visos moterys iki 45-ių. Iš viso 45 mln. žmonių. 

 Šiam darbui turėtų būti rasta apie 25 000 chirurgų, kurie atlikdami po 25 operacijas per maždaug pusę metų padarys nevaisingais visus vokiečius. Taigi, jie nesidaugintų ir pati tauta tiesiog išnyktų. Buvusias Vokietijos žemes Kaufmanas siūlė padalinti tarp Nyderlandų, Belgijos, Prancūzijos, Čekoslovakijos, Lenkijos, Prancūzijos.

Nežinia ką galvojo autorius rašydamas tokią knygą, bet prie nepakantumo žydams augimo Vokietijoje ji prisidėjo ne ką mažiau už Hitlerio „Mein Keimpf“ ar kraštutinai antisemitinį leidinį „Der Sturmer“. Naciai noriai naudojo citatas iš Kaufmano knygos antižydiškai propagandai stiprinti, dėl ko pats rašytojas JAV buvo smarkiai kritikuotas. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą