2014 m. gruodžio 31 d., trečiadienis

2014-ųjų pabaigos prakalba

Na, ką? Baigiasi 2014-ieji, tad trumpai.
Per metus „Istorijos įdomybėse” buvo paskelbta apie 250 įrašų (dabar jų  iš viso kiek virš 550), tačiau su „Istorijos įdomybių” FB nuorodomis į mano blogo rašinius galima sakyti, kad jų buvo kur kas daugiau.
Sulaukiau 2800 FB „fanų“ ir visai neblogo lankomumo (bent aš juo visiškai patenkintas), kuomet net kelias dienas nieko nerašant į blogą vistiek užklysta bemaž pusė tūkstančio žmonių. Ne naujienų portalas, žinoma, bet vis kažkas.

Kaip įvertinčiau šiuos metus būdamas istidom.lt kūrėju? Buvo visko. Ilgesnių ir trumpesnių „prastovų” bei „įkvėpimo” laikotarpių, noro kuo daugiau populiarinti blogą ir tam tikros laikinos apatijos. Kartais laiko jam buvo per daug, o kartais – per mažai, bet jis yra, ir mirti, bent jau kol kas, nesiruošia. Argi gali mirti toks palyginti jaunas projektas?

Prieš Naujuosius daugelis svetainių bei skaitomų tinklaraščių kūrėjai kitais metais žadą šį bei tą. Aš tikriausiai nežadėsiu nieko, kadangi pasimokiau per daug nieko neprisižadėti idant paskiau dėl neįgyvendintų užmojų kvailiu nesijausti . Viskas priklausys nuo daugelio aplinkybių, tačiau kitų metų pradžiai pasiskiriu sau trumpas ir pelnytas tinklaraštininko atostogas.

Na, o Jums, gerbiamieji, linkiu gerai sutikti ir gerai atšvęsti! Teišsipildo per juos tai ko patys sau palinkėtumėte.  

2 komentarai: