2014 m. sausio 30 d., ketvirtadienis

Mitas apie demonišką baltųjų rasę


Nuo 1930 m. JAV veikia rasistinė juodųjų organizacija „Islamo tauta“, kurios nariai save laikė tikrais musulmonais ir buvo suformavę savitą juodąjį rasizmą grindžiančią ideologiją. Savo metu šios organizacijos nariais buvo žymus boksininkas Muhamadas Ali, garsusis krepšininkas Karimas Abdul Džabaras, kai kurie žinomi reperiai bei visuomenės atstovai. 

 
„Islamo tautos“ ideologiją suformavo pačioje XIX a. pabaigoje gimęs Elaidža Muhamadas, kuris iki pat mirties buvo daugelio juodųjų rasistų autoritetas bei neginčijamas lyderis.
Pasak Elaidžo Muhamado baltąją rasę prieš 6000 metų sukūrė piktasis genijus Jakubas (ne Jokūbas, o būtent Jakubas).
Nežinia kokių paskatų vedamas Jakubas nusprendė sukurti naują žmonių rasę, kurie galėtų pavergti juoduosius. Su savo 59 999 pasekėjais Jakubas įsikūrė Patmoso saloje Egėjo jūroje kur žudė visus juodus vaikus, o šviesesniems rudaodžiams leido gyventi. Tokių selekcijos priemonių dėka per 600 metų buvo išvesta „demoniška žydų rasė“ iš kurios dar po kiek laiko atsirado europiečiai. Nuo to laiko piktieji baltaodžiai valdo pasaulį ir niekina juoduosius, tačiau po kiek laiko pastarieji susigrąžins prarastas pozicijas.
Kai „Islamo tautos“ pamokslininkai arabų kraštuose skleidė savo erezijas, daugelis arabų jų tiesiog nesuprato ir vadino islamo tikėjimą kraipančiais apsišaukėliais. Įdomu tai, kad JAV visuomenėje baltųjų rasistų draugija seniai laikoma smerktina, tačiau panašias nesąmones palaikančios juodosios įžymybės dažnai puikuojasi ant žurnalų viršelių, televizijoje, ir pan. 

Nuotraukoje "Islamo tautos" nariai. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą