2013 m. gruodžio 3 d., antradienis

Kalėdiniai "Istorinių įdomybių" dirbinių pasiūlymai!

Kaip jau tikriausiai suprato daugelis „Istorijos įdomybių“ skaitytojų, rašau ne tik į šitą blogą, bet užsiimu ir medžio dirbinių dekoravimu istorine (ir ne tik) tematika. Šie dirbiniai puikiai tinka papuošti namus ar dovanoti juos artimiesiems, draugams įvairiausiomis progomis.
Kadangi artėja Kalėdos ir daug kas reklamuoja savo gaminius ar teikiamas paslaugas, nusprendžiau ir aš priminti apie savo darbus, kurie yra skirti originalumą vertinantiems žmonėms.

Kiekvieno darbo pradžia – pirografija arba deginimas medyje. Po to gaminys kruopščiai spalvinamas bei padengiamas keliais lako (tamsinančio ar bespalvio) sluoksniais. Išbaigtas rezultatas atrodo labai gražiai ir estetiškai, skrynelė ar dekoruota lentelė džiugina ryškiomis spalvomis, o lakas suteikia blizgesio bei yra atsparus vandeniui.

Medyje stengiamasi kuo tiksliau atkurti viduramžių miniatiūrų fragmentus, herbus, senąją ornamentiką. Didžiausiais dėmesys skiriamas istorinių/heraldinių siužetų atkūrimui, bet su kiekvienu susidomėjusiuoju užsakymus derinu individualiai. Taigi, kiekvienas vaizdelis gali būti sukurtas pagal užsakovo pageidavimus ir visiškai nebūtinai turi sietis su istorija. Lygiai taip pat individualiai derinama ir kaina, terminai, perdavimo / persiuntimo reikalai. Kainą galima pasakyti tik įvertinus užsakovo pageidavimus (vertinamas ne spalvingumas, piešinio dydis ar pan., o tai, kiek laiko užtrunka pats darbas nuo pradžios iki galo). Galiu pasakyti, kad kainos tikrai nesikandžioja, na o pretenzijų dėl kokybės bent jau kol kas (tfu tfu tfu) nebuvo. Medyje kruopščiai atkurti senieji raižiniai bei spalvingos miniatiūros bent jau Lietuvoje yra naujovė, kurios nenusipirksite jokioje parduotuvėje. 

Žemiau pateikiu šiokią tokią savo darbų galeriją. 

Rašyti maloniai prašom elektroniniu paštu ist.medyje[eta]gmail.com, pamatyti daugelį darbų galima tam skirtame bloge arba facebook'e.
Taigi, rašykite, teiraukitės, užsisakykite gražų daiktą artėjančių Kalėdų proga arba pasidalinkite šia informacija su kitais. Ačiū. 

 Dekoruotos skrynelės: 


Lentelės (kabinti ant sienos ar pan.):


Padėkliukai: 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą